DRØMMEJOBB MED DRØMMEBRETT: Kameratene Ola Alsaker og Fabian Helmersen med hver sine selv-balanserende brett.
DRØMMEJOBB MED DRØMMEBRETT: Kameratene Ola Alsaker og Fabian Helmersen med hver sine selv-balanserende brett.

NORWAY CUP: Se resultater fra kampene

Her oppdateres resultater og bilder av lagene gjennom hele Norway Cupen.

SEND INN: Vi tar gjerne i mot ditt lagbilde, send det på mail til redaksjonen@karmoynytt.no. Foto: Kopervik IL. 

Karmøynytt følger tett med på de ulike lagene som deltar i Norway Cupen og oppdaterer resultatene fortløpende gjennom hele dagen. 

Her kan du se resultatene til Åkra, Kopervik, Torvastad, Avaldsnes, Nord og Kolnes: 

SØNDAG 26.07.15

Åkra: 

* Jenter 15: Uavgjort 3-3 mot lyn.

Kopervik:

* Jenter 14: Vant 3-1 mot Nordre Fjell/Nest-Sotra.

* Gutter 14: Tapte 2-1 mot Molde.

* Gutter 2,14: Tapte  6-0 mot Vind.

Avaldsnes: 

* Gutter 14: Tapte 7-0 mot Waryaa Stars.

* Gutter 16: Vant 4-2 mot Lommedalens.

* Jenter 19: Tapte 4-0 mot Bærum.

Torvastad: 

* Gutter 19: Tapte 2-1 mot Alvdal.

* Gutter 16: Vant 7-0 mot Åndalsnes IF.

* Gutter 14: Tapte, 5-1 mot Rival.

* Jenter 15/16: Tapte 11-4 mot Syllingjentene.

Nord SK: 

* Gutter 19: Tapte 10-mot Nordstrand.

* Gutter 16: Vant 5-o mot Steigen SPK

Kolnes 

* Gutter 14:

* Jenter 15/16: Vant 4-0 mot KFUM-KAM. OSLO 2

MANDAG 27.07.15

Åkra: 

* Jenter 15: Vant, 3-0 mot Oppdal.

Kopervik: 

* Jenter 14: Vant 6-0 mot Lyn.

* Gutter 14: Tapte 2-0 mot Skeid 1.

* Gutter 2,14: Tapte 5-0 mot Vik IL.

Avaldsnes: 

* Gutter 14: Tapte, 3-0 mot Grane.

* Gutter 15/16: Vant 2-0 mot KFUM-KAM. OSLO 1.

* Jenter 19: Tapte 5-0 mot Stord.

Torvastad: 

* Gutter 19: Vant 8-1 mot Fana.

* Gutter 16: Vant 14-0 mot Ulvik.

* Gutter 14: Vant 2-0 mot Kaupanger.

* Jenter 15/16: Vant 4-2 mot Jølster 2.

Nord SK: 

* Gutter 19: Tapte 2-0 mot Hallingdal FK/Geilo 2.

* Gutter 16: Tapte 4-2 mot Follese.

Kolnes: 

* Gutter 14: Vant 2-1 mot Lyn.

* Jenter 15/16: Uavgjort, 0-0 mot Sotra.

TIRSDAG 28.07.15 

Åkra: 

* Jenter 15: Uavgjort, 2-2 mot Tertnes 1.

Kopervik:

* Jenter 14: Vant 7-0 mot Førde.

* Gutter 14: Tapte 1-0 mot Eidsvold Turn

* Gutter 14,2: Tapte 5-0 mot Stockum/Endorf/Amecke

Avaldsnes: 

* Gutter 14: Vant 3-0 mot Drøbak/Frogn IL Hvit

* Gutter 16: Vante 5-1 mot Os 3

* Jenter 19: Tapte 5-0 mot Tynset IF

Torvastad: 

* Gutter 19: Uavgjort, 0-0 mot Strømmen

* Gutter 16: Vant 2-1 Nordreisa IL 2

* Gutter 14: Tapte 5-0 mot Minde

* Jenter 15/16: Tapte 6-0 mot Kjelsås

Nord SK: 

* Gutter 19: Vant, 2-1 mot Hallingdal FK/Geilo 2

* Gutter 16: Vamt 1-0 mot Vålerenga fotball 3

Kolnes 

* Gutter 14: Vant 3-0 mot Skedsmo

* Jenter 15/16: Vant 4-0 mot Varden IL

B-SLUTTSPILL:

A-SLUTTSPILL: