IMG_3359

Klubbstevne i Deep Ocean Arena

Haugesund Idrettslag arrangerte onsdag klubbstevne med 185 deltakere. Mange talenter viste seg fram og hadde gode prestasjoner. 

Med hele 40-50 frivillige turneringsledere, og hele 185 deltakere var det mye aktivitet i Deep Ocean Arena på onsdag. For tredje gang ble det arrangert klubbstevnet dette året. Det siste før aktiviteten om en måned flyttes utendørs.

Velina Pavlova (12 1/2 år) fra Haugesund Idrettslag Friidrett (HIL), er av hele 85 utøvere i 13-14 års klassen. Hun er best i sin klasse med 8,55 som personlig rekord på 60 meter. Under stevnet i Deep Ocean Arena løp hun inn til første plass, med  8.64. Og var ikke helt fornøyd med det.

Haugesund idrettslag

– Jeg pleier å være veldig nervøs når jeg skal løpe i konkurranser, og i dag var jeg altfor nervøs. Derfor ble det ikke ny rekord denne gangen. Hver gang jeg løper i konkurranse er målet mitt å sette ny rekord, sier Velina Palova.

Hun begynte på friidrett i 2012, og har hatt stor framgang.

– Mamma mente jeg måtte begynne med en idrett, siden jeg ikke var så aktiv. Før hadde jeg vært innom turn, men nå valgte jeg å begynne med friidrett. Det har jeg ikke angret på, for jeg elsker å løpe, og være sammen med venner.

Utøvere til UM

HIL sender til helgen 12 utøvere til UM Innendørs i Ålesund, Norgesmesterskapet for ungdom. Flere av utøverne til HIL har veldig gode medaljesjanser.

–  Flere av våre utøvere har veldig gode medaljesjanser og håpet er at vi skal komme hjem med minst seks gullmedaljer. Flere av våre utøvere kan overraske, så det blir spennende, sier sportslig leder i HIL, Eirik Apeland.

RESULTATER FRA KLUBBSTEVNE ONSDAG 4. MARS:

G-11 200 m

1 106 Simon André Stava Kopervik IL 35.33
2 76 Olav Milde Hagland Haugesund Idrettslag Friidrett 37.01
119 Yngve Kallevik Stegaberg IL DNS

G-11 60 m
Heat: 1
1 16 Fredrik Lysne Etne IL 9.41
2 149 Jonas Snemyr Haugesund Idrettslag Friidrett 9.80
3 112 Casper Henningsen Stegaberg IL 10.47
4 114 Espen Gundersen Stegaberg IL 10.55
5 119 Yngve Kallevik Stegaberg IL 11.53
6 41 Filip Underhaug Marthinussen Haugesund Idrettslag Friidrett 12.58
24 Torgeir Eidhammer Lunde Etne IL DNS
Heat: 2
1 58 Jonathan ; Jakobsen Haugesund Idrettslag Friidrett 10.07
2 106 Simon André Stava Kopervik IL 10.57
3 55 Johan Solbøe Haugesund Idrettslag Friidrett 10.92
4 115 Harald Høgden Stegaberg IL 11.33
5 134 Håvard Øvrebø Torvastad IL 11.44
6 116 Sebastian Erland Stegaberg IL 11.89
7 137 Rasmus Sevland Torvastad IL 12.26

G-11 600 m

1 149 Jonas Snemyr Haugesund Idrettslag Friidrett 2.11.64
2 20 Marius Fedje Etne IL 2.13.37
3 75 Odd Nygaard Madsen Haugesund Idrettslag Friidrett 2.13.74
FriRes – Friidrettens ResultatsystemHaugesund – 04.03.2015 Side 1 av 17
Innendørsstevne, DeepOcean Arena
Resultatliste 4. mar 2015
4 21 Sander Hardeland Etne IL 2.15.14
5 136 Mathias V. Grindheim Torvastad IL 2.17.20
6 17 Henrik Grindheim Fredriksen Etne IL 2.28.67

G-11 Høyde

1 75 Odd Nygaard Madsen Haugesund Idrettslag Friidrett 1.20
0.90 0.95 1.00 1.10 1.15 1.20 1.25
o – – o o xo xxx
2 140 Julian Solvik Stegaberg IL 1.10
0.90 0.95 1.00 1.05 1.10 1.15
o o o xo xxo xxx
3 20 Marius Fedje Etne IL 1.00
0.90 0.95 1.00 1.05
o o xo xxx
4 119 Yngve Kallevik Stegaberg IL 0.95
0.90 0.95 1.00
xo xo xxx
5 17 Henrik Grindheim Fredriksen Etne IL 0.95
0.90 0.95 1.00
xxo xxo xxx
6 116 Sebastian Erland Stegaberg IL 0.90
0.90 0.95
xxo xxx
115 Harald Høgden Stegaberg IL x
0.90
xxx

G-11 Kule (2,0kg)

1 136 Mathias V. Grindheim Torvastad IL 7.79
7.17 7.60 7.79
2 112 Casper Henningsen Stegaberg IL 7.31
6.42 7.31 6.52
3 76 Olav Milde Hagland Haugesund Idrettslag Friidrett 5.56
5.43 5.56 5.18
4 101 Halvor Jøsang Kopervik IL 5.38
5.38 3.41 4.78
5 41 Filip Underhaug Marthinussen Haugesund Idrettslag Friidrett 4.66
– – 4.66

G-11 Lengde (Satssone 0,5m)

1 140 Julian Solvik Stegaberg IL 3.33
x 3.33 3.31
2 58 Jonathan ; Jakobsen Haugesund Idrettslag Friidrett 3.21
3.21 x 3.04
3 16 Fredrik Lysne Etne IL 3.01
x 3.01 x

4 55 Johan Solbøe Haugesund Idrettslag Friidrett 2.99
2.34 2.95 2.99
5 114 Espen Gundersen Stegaberg IL 2.97
2.97 2.87 2.52
6 134 Håvard Øvrebø Torvastad IL 2.84
2.53 2.84 x
7 137 Rasmus Sevland Torvastad IL 2.45
2.45 2.21 2.31
8 101 Halvor Jøsang Kopervik IL 2.14
1.88 2.14 1.88
116 Sebastian Erland Stegaberg IL DNS
24 Torgeir Eidhammer Lunde Etne IL DNS

G-12 200 m

1 35 Eivind Engløkk Haugesund Idrettslag Friidrett 34.80
2 23 Steffen Rafdal Etne IL 36.00
3 26 Andreas Døske Haugesund Idrettslag Friidrett 38.02

G-12 60 m

1 83 Souwen Gbamou Haugesund Idrettslag Friidrett 9.90
G-12 600 m

1 35 Eivind Engløkk Haugesund Idrettslag Friidrett 2.00.99
2 83 Souwen Gbamou Haugesund Idrettslag Friidrett 2.20.09
3 23 Steffen Rafdal Etne IL 2.21.93
G-12 Kule (3,0kg)

135 Lars Erik Sjøen Vea Torvastad IL 6.18
5.54 6.18 –
G-12 Lengde (Satssone 0,5m)

1 135 Lars Erik Sjøen Vea Torvastad IL 2.68
2.56 2.68 2.58
G-13 200 m

1 91 Thomas Harris-christensen Haugesund Idrettslag Friidrett 29.13
2 38 Erik Nygaard Madsen Haugesund Idrettslag Friidrett 31.30
3 90 Theodor L. Moen Haugesund Idrettslag Friidrett 32.71
69 Markus Aalo Flood Haugesund Idrettslag Friidrett DNS

G-13 60 m

1 69 Markus Aalo Flood Haugesund Idrettslag Friidrett 8.50
2 54 Isak Hugdahl Haugesund Idrettslag Friidrett 8.87
3 38 Erik Nygaard Madsen Haugesund Idrettslag Friidrett 8.99
4 74 Nicolas Paz Aarvik Haugesund Idrettslag Friidrett 9.31
5 142 Henrik Selle Haugesund Idrettslag Friidrett 9.34
6 90 Theodor L. Moen Haugesund Idrettslag Friidrett 9.45
48 Håkon Nordal Åsbu Haugesund Idrettslag Friidrett DNS
G-13 600 m

1 74 Nicolas Paz Aarvik Haugesund Idrettslag Friidrett 1.51.04
2 81 Sindre Ness Haugesund Idrettslag Friidrett 1.55.44
39 Erling Kjellesvik Husveg Haugesund Idrettslag Friidrett DNS

G-13 Høyde

1 91 Thomas Harris-christensen Haugesund Idrettslag Friidrett 1.50
1.25 1.30 1.40 1.50 1.53
o o o xo xxx
2 8 Jonn Kristian Hollund Bremnes IL 1.05
0.90 0.95 1.00 1.05 1.10
o xxo o xo xxx
G-13 Kule (3,0kg)

1 8 Jonn Kristian Hollund Bremnes IL 6.93
6.93 6.04 6.78
2 105 Leif Harald Langåker Kopervik IL 6.25
6.02 6.09 6.25
3 147 Saman Shibani Haugesund Idrettslag Friidrett 4.85
– 4.85 4.36

G-13 Lengde (Satssone 0,5m)

1 39 Erling Kjellesvik Husveg Haugesund Idrettslag Friidrett 4.39
4.14 4.25 4.39
2 54 Isak Hugdahl Haugesund Idrettslag Friidrett 3.85
3.76 3.66 3.85
3 142 Henrik Selle Haugesund Idrettslag Friidrett 3.80
– 3.52 3.80
4 147 Saman Shibani Haugesund Idrettslag Friidrett 2.64
2.64 2.46 2.45
48 Håkon Nordal Åsbu Haugesund Idrettslag Friidrett DNS

G-14 60 m

1 87 Sverre Helland Hystad Haugesund Idrettslag Friidrett 8.71
2 57 Jonas Ræstad Haugesund Idrettslag Friidrett 8.73
105 Leif Harald Langåker Kopervik IL DNS
G-14 Kule (4,0kg)

1 87 Sverre Helland Hystad Haugesund Idrettslag Friidrett 7.85
7.04 6.74 7.85
2 31 Bjarne Røvang Haugesund Idrettslag Friidrett 6.18
5.95 6.18 5.86
3 104 Jonas Jøsang Kopervik IL 4.77
4.16 4.07 4.77
G-14 Lengde

1 31 Bjarne Røvang Haugesund Idrettslag Friidrett 3.67
– – 3.49 3.67 – –
2 104 Jonas Jøsang Kopervik IL 3.39
2.25 – 3.39 2.12 – 2.10
G-16 200 m

5 Harald Håvik Bremnes IL DNS
1 Andreas Risøy Bremnes IL DNS
G-16 60 m

1 Andreas Risøy Bremnes IL DNS
5 Harald Håvik Bremnes IL DNS
G-16 600 m

1 47 Henrik Snemyr Langesæter Haugesund Idrettslag Friidrett 1.42.21

G-16 Høyde

1 47 Henrik Snemyr Langesæter Haugesund Idrettslag Friidrett 1.55
1.40 1.45 1.50 1.55 1.60
xo o o xo xxx
G-17 200 m (0)

1 139 Thomas Andersen Haugesund Idrettslag Friidrett 27.33
G-17 60 m

1 139 Thomas Andersen Haugesund Idrettslag Friidrett 8.10
4 Gunnar Rolfsnes Bremnes IL DNS
G-18/19 200 m

1 56 John-Atle Rasmussen Haugesund Idrettslag Friidrett 25.10
G-18/19 60 m

1 93 Trond Are Mannsåker Haugesund Idrettslag Friidrett 7.93
G-18/19 600 m

1 148 Marius Emil Salvanes Haugesund Idrettslag Friidrett 1.27.02
60 Jørgen Madsø Haugesund Idrettslag Friidrett DNS
J-11 200 m
Heat: 1
1 92 Tora Kjellesvik Husveg Haugesund Idrettslag Friidrett 36.01
2 51 Ingeborg Lundegård Haugesund Idrettslag Friidrett 43.21
Heat: 2
1 145 Erika Linga-Sørensen Haugesund Idrettslag Friidrett 35.00
2 128 Helene Halleraker Sveio IL 35.60
3 144 Emma Byrhe Haugesund Idrettslag Friidrett 37.20

J-11 60 m
Heat: 1
1 143 Ingrid Selle Haugesund Idrettslag Friidrett 9.77
2 2 Anna Solheim Bremnes IL 10.36
3 73 Naomi Felecian Haugesund Idrettslag Friidrett 10.43
4 122 Sofie Skard Stord IL (Allianseidrettslag) 10.46
5 117 Tina J Aarøy Stegaberg IL 11.04
6 82 Siv Helene Haaland Haugesund Idrettslag Friidrett 11.40
7 126 Cecilie Munthe Rasmussen Sveio IL 11.49
Heat: 2
1 138 Sofie Ponnapa Pedersen Torvastad IL 9.79
2 111 Adele Linea Rokstad Stegaberg IL 10.80
3 19 Ingrid Karoline Steine Etne IL 11.21
4 123 Tuva Eskeland Stord IL (Allianseidrettslag) 11.23
5 113 Emma Håland Stegaberg IL 11.41
6 102 Ingebjørg Nikolaisen Kopervik IL 11.67
7 131 Julie Søfteland Sveio IL 12.08

J-11 600 m

1 143 Ingrid Selle Haugesund Idrettslag Friidrett 2.06.79
2 107 Sofia Espin Kopervik IL 2.11.68
J-11 Høyde

1 2 Anna Solheim Bremnes IL 1.10
0.90 0.95 1.00 1.05 1.10 1.15
o o o o o xxx
2 71 Marthe Gjerde Hoem Haugesund Idrettslag Friidrett 1.10
0.90 0.95 1.00 1.05 1.10 1.15
o xxo xo o xo xxx
3 22 Silje Berge Etne IL 0.95
0.90 0.95 1.00
xo o xxx
4 113 Emma Håland Stegaberg IL 0.95
0.90 0.95 1.00
o xo xxx
63 Karoline Saue Vestvik Haugesund Idrettslag Friidrett x
0.90
xxx
J-11 Kule (2,0kg)

1 138 Sofie Ponnapa Pedersen Torvastad IL 7.68
7.01 6.60 7.68
2 102 Ingebjørg Nikolaisen Kopervik IL 6.38
6.38 6.30 5.67
3 67 Maria Aalo Flood Haugesund Idrettslag Friidrett 5.09
x 5.08 5.09
4 42 Frida Oline Nypan Haugesund Idrettslag Friidrett 5.09
5.09 4.46 5.00
5 154 Linnea Mariel Steinsnes Haugesund Idrettslag Friidrett 4.82
4.82 x 4.32
6 11 Marte Hamre Jonassen Bremnes IL 4.29
3.74 3.96 4.29
7 107 Sofia Espin Kopervik IL 4.05
x 3.40 4.05
8 131 Julie Søfteland Sveio IL 3.35
x 3.35 x

J-11 Lengde (Satssone 0,5m)

1 145 Erika Linga-Sørensen Haugesund Idrettslag Friidrett 3.36
3.36 3.23 3.05
2 111 Adele Linea Rokstad Stegaberg IL 3.23
3.23 3.16 3.05
3 128 Helene Halleraker Sveio IL 3.18
3.18 3.15 3.15
4 92 Tora Kjellesvik Husveg Haugesund Idrettslag Friidrett 3.15
3.15 3.08 2.89
5 122 Sofie Skard Stord IL (Allianseidrettslag) 3.08
3.08 2.99 3.07
6 82 Siv Helene Haaland Haugesund Idrettslag Friidrett 3.05
3.05 3.01 2.75
7 73 Naomi Felecian Haugesund Idrettslag Friidrett 3.03
2.90 2.82 3.03
8 71 Marthe Gjerde Hoem Haugesund Idrettslag Friidrett 2.99
2.99 2.72 2.67
9 123 Tuva Eskeland Stord IL (Allianseidrettslag) 2.97
2.84 2.67 2.97
10 144 Emma Byrhe Haugesund Idrettslag Friidrett 2.91
2.91 2.90 2.81
11 117 Tina J Aarøy Stegaberg IL 2.69
2.69 2.62 2.49
12 19 Ingrid Karoline Steine Etne IL 2.66
2.64 2.66 2.51
13 63 Karoline Saue Vestvik Haugesund Idrettslag Friidrett 2.65
2,59 2.61 2.65
14 42 Frida Oline Nypan Haugesund Idrettslag Friidrett 2.65
2.50 2.65 2.57
15 51 Ingeborg Lundegård Haugesund Idrettslag Friidrett 2.60
2.60 2.54 2.49
16 126 Cecilie Munthe Rasmussen Sveio IL 2.52
x 2.33 2.52
17 14 Tuva Lodden Bremnes IL 2.48
2,23 2.48 2.39
18 67 Maria Aalo Flood Haugesund Idrettslag Friidrett 2,41
2,41 x –
19 110 Ada Endresen Jensen Stegaberg IL 2.36
2.36 2.29 2.28
20 22 Silje Berge Etne IL 2.35
2.35 2.03 2.29
21 113 Emma Håland Stegaberg IL 2.29
2,15 1.93 2.29
22 11 Marte Hamre Jonassen Bremnes IL 2.15
2.15 1.71 1.76
J-12 200 m

1 79 Selma Vaage Hagen Haugesund Idrettslag Friidrett 30.46
2 85 Sunniva Einarsen Haugesund Idrettslag Friidrett 34.34
3 89 Thelma Aase Haugesund Idrettslag Friidrett 35.65
118 Tonje Kallevik Stegaberg IL DNS
J-12 60 m

1 103 Ingrid Endresen Kopervik IL 9.42
2 97 Amalie Magnussen Kopervik IL 9.61
3 120 Anissa Olsson Stord IL (Allianseidrettslag) 9.81
4 72 Marthe Ljøen Haugesund Idrettslag Friidrett 9.97
5 96 Zara Jacobsen Haugesund Idrettslag Friidrett 10.04
6 129 Henni Elsie Emberland Sveio IL 10.18
7 118 Tonje Kallevik Stegaberg IL 11.30
25 Andrea Gaard Haugesund Idrettslag Friidrett DNS
Heat: 2
1 151 Emma Schwennicke Haugesund Triatlonklubb 10.27
2 152 Trine Sjøvold Stensen Bremnes IL 10.73
Plassering Totalt
1 103 Ingrid Endresen Kopervik IL 9.42
2 97 Amalie Magnussen Kopervik IL 9.61
3 120 Anissa Olsson Stord IL (Allianseidrettslag) 9.81
4 72 Marthe Ljøen Haugesund Idrettslag Friidrett 9.97
5 96 Zara Jacobsen Haugesund Idrettslag Friidrett 10.04
6 129 Henni Elsie Emberland Sveio IL 10.18
7 151 Emma Schwennicke Haugesund Triatlonklubb 10.27
8 152 Trine Sjøvold Stensen Bremnes IL 10.73
9 118 Tonje Kallevik Stegaberg IL 11.30
25 Andrea Gaard Haugesund Idrettslag Friidrett DNS

J-12 600 m

1 79 Selma Vaage Hagen Haugesund Idrettslag Friidrett 1.58.98
2 151 Emma Schwennicke Haugesund Triatlonklubb 2.09.87

J-12 Høyde

1 85 Sunniva Einarsen Haugesund Idrettslag Friidrett 1.20
0.95 1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.23
xo o o o o xo xxx
2 6 Helene Sæverud Bremnes IL 1.05
0.90 0.95 1.00 1.05 1.10
o o o o xxx
3 118 Tonje Kallevik Stegaberg IL 1.00
0.90 0.95 1.00 1.05
o xo xo xxx

J-12 Kule (2,0kg)

1 89 Thelma Aase Haugesund Idrettslag Friidrett 5.63
5.63 5.19 5.39
J-12 Lengde (Satssone 0,5m)

1 103 Ingrid Endresen Kopervik IL 3,91
3,65 3,82 3,91
2 72 Marthe Ljøen Haugesund Idrettslag Friidrett 3,78
3,77 3,78 3,73
3 97 Amalie Magnussen Kopervik IL 3,74
3,74 x x
4 129 Henni Elsie Emberland Sveio IL 3,51
3,36 3,35 3,51
5 6 Helene Sæverud Bremnes IL 3,26
3,26 3,06 2,82
6 120 Anissa Olsson Stord IL (Allianseidrettslag) 3,14
2,52 3,01 3,14
7 153 Irene Storstein Sveio IL 3,11
3,03 3,11 2,87
8 152 Trine Sjøvold Stensen Bremnes IL 2,91
2,80 2,63 2,91
25 Andrea Gaard Haugesund Idrettslag Friidrett DNS

J-13 200 m
Heat: 1
1 133 Cathrine Langaker Torvastad IL 36.06
2 32 Cathrine Haaland Haugesund Idrettslag Friidrett 36.74
3 49 Ida Tveit Songstad Haugesund Idrettslag Friidrett 36.82
124 Aurora Ingebrigtsen Sveio IL DNS
44 Hanna Sørensen Haugesund Idrettslag Friidrett DNS
Heat: 2
1 94 Velina Pavlova Haugesund Idrettslag Friidrett 30.14
2 34 Eira Austad Haugesund Idrettslag Friidrett 30.64
3 65 Kristine Alne Haugesund Idrettslag Friidrett 31.02
4 43 Frida Wee Haugesund Idrettslag Friidrett 33.36
J-13 60 m
Heat: 1
1 132 Mathilde Økland Sveio IL 9,67
2 150 Eva Karina Hjelmeland Moe Etne IL 9,82
3 28 Anna Marie Kåda Lie Haugesund Idrettslag Friidrett 10,07
4 13 Mia Mianhong Sortland Bremnes IL 10,10
5 52 Iqra Inam Haugesund Idrettslag Friidrett 10,14
6 133 Cathrine Langaker Torvastad IL 10,33
37 Elisabeth Solvi Nordstrøm Haugesund Idrettslag Friidrett DNS
Heat: 2
1 40 Eva Marie Ydstebø Haugesund Idrettslag Friidrett 9,50
2 124 Aurora Ingebrigtsen Sveio IL 9,50
3 78 Sanne Kleppe Salemonsen Haugesund Idrettslag Friidrett 9,58
4 30 Birgitte Hinderlid Haugesund Idrettslag Friidrett 9,81
5 27 Andrine Friis Hausken Haugesund Idrettslag Friidrett 9,98
Heat: 3
1 94 Velina Pavlova Haugesund Idrettslag Friidrett 8.64
2 62 Kaja Milje Nesheim Haugesund Idrettslag Friidrett 8.85
3 18 Inger Constanse Eidhammer Etne IL 8.96
4 59 Jorunn Elisabeth Bakkevig Bjordal Haugesund Idrettslag Friidrett 9.02
5 68 Marie Boye Haugesund Idrettslag Friidrett 9.29
45 Hannah Storaas Alsaker Haugesund Idrettslag Friidrett DNS

J-13 600 m

1 44 Hanna Sørensen Haugesund Idrettslag Friidrett 1.51.28
2 34 Eira Austad Haugesund Idrettslag Friidrett 1.52.65
3 95 Victoria Cecilia Huanca Lindgren Haugesund Idrettslag Friidrett 1.55.38
4 150 Eva Karina Hjelmeland Moe Etne IL 2.16.35
37 Elisabeth Solvi Nordstrøm Haugesund Idrettslag Friidrett DNS

J-13 Høyde

1 88 Tale Marthinussen Haugesund Idrettslag Friidrett 1.25
1.00 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30
o o o o o o xxx
1 62 Kaja Milje Nesheim Haugesund Idrettslag Friidrett 1.25
1.10 1.15 1.20 1.25 1.30
o o o o xxx
3 132 Mathilde Økland Sveio IL 1.15
1.00 1.05 1.10 1.15 1.20
o o o o xxx
4 28 Anna Marie Kåda Lie Haugesund Idrettslag Friidrett 1.15
1.00 1.05 1.10 1.15 1.20
o o o xo xxx
5 10 Marion Ådland Kristiansen Bremnes IL 1.10
1.10 1.15
xo xxx
6 124 Aurora Ingebrigtsen Sveio IL 1.05
1.00 1.05 1.10
xxo o xxx
J-13 Kule (2,0kg)

1 88 Tale Marthinussen Haugesund Idrettslag Friidrett 10,39
10,39 8,67 8,73
2 125 Benedicte Dale Sveio IL 7,87
6,60 7,87 6,27
3 130 Ingrid Kindlihagen Sveio IL 7,38
6,69 7,38 7,13
4 127 Celina Nesse Sveio IL 6,97
6,97 6,17 6,42
13 Mia Mianhong Sortland Bremnes IL DNS

J-13 Lengde (Satssone 0,5m)

1 65 Kristine Alne Haugesund Idrettslag Friidrett 4,13
4,06 4,10 4,13
2 68 Marie Boye Haugesund Idrettslag Friidrett 3,93
3,83 3,92 3,93
3 78 Sanne Kleppe Salemonsen Haugesund Idrettslag Friidrett 3,93
3,70 3,93 3,91
4 95 Victoria Cecilia Huanca Lindgren Haugesund Idrettslag Friidrett 3,90
3,76 3,90 3,83
5 43 Frida Wee Haugesund Idrettslag Friidrett 3,87
3,67 3,87 3,79
6 40 Eva Marie Ydstebø Haugesund Idrettslag Friidrett 3,81
3,81 3,79 3,76
7 18 Inger Constanse Eidhammer Etne IL 3,80
3,51 3,80 3,59
8 27 Andrine Friis Hausken Haugesund Idrettslag Friidrett 3,75
3,75 3,74 3,72
9 30 Birgitte Hinderlid Haugesund Idrettslag Friidrett 3,48
3,18 3,48 3,37
10 49 Ida Tveit Songstad Haugesund Idrettslag Friidrett 3,29
x 3,29 x
11 10 Marion Ådland Kristiansen Bremnes IL 2,87
2,57 2,87 2,25
45 Hannah Storaas Alsaker Haugesund Idrettslag Friidrett DNS
59 Jorunn Elisabeth Bakkevig Bjordal Haugesund Idrettslag Friidrett DNS
37 Elisabeth Solvi Nordstrøm Haugesund Idrettslag Friidrett DNS

J-14 200 m

1 99 Cecilie Endresen Kopervik IL 27.73
2 98 Anita Boge Kopervik IL 30.38
3 86 Susanne Vangdal Haugesund Idrettslag Friidrett 33.39

J-14 60 m
Heat: 1
1 80 Silje Snemyr Langesæter Haugesund Idrettslag Friidrett 10.01
2 141 Elin B. Smith Haugesund Idrettslag Friidrett 10.17
3 53 Isabel Ott Haugesund Idrettslag Friidrett 10.33
4 12 Mia Hong Hao Lygre Bremnes IL 10.39
Heat: 2
1 61 Kaja Kleppe Salemonsen Haugesund Idrettslag Friidrett 9.11
2 33 Edda Iveland Haugesund Idrettslag Friidrett 9.13
3 50 Ina Solbøe Haugesund Idrettslag Friidrett 9.27
4 64 Kitija Bakutova Haugesund Idrettslag Friidrett 9.28
98 Anita Boge Kopervik IL DNS

J-14 Høyde

1 99 Cecilie Endresen Kopervik IL 1,35
1,25 1,30 1,35 1,40
o o xo xxx
2 80 Silje Snemyr Langesæter Haugesund Idrettslag Friidrett 1,30
1,20 1,25 1,30 1,35
xo o xo xxx
3 86 Susanne Vangdal Haugesund Idrettslag Friidrett 1,25
1,20 1,25 1,30
o xo xxx
4 12 Mia Hong Hao Lygre Bremnes IL 1,10
1,10 1,15
xxo xxx

J-14 Lengde

1 61 Kaja Kleppe Salemonsen Haugesund Idrettslag Friidrett 4.06
– – 4.06 3.57 3.68 –
2 98 Anita Boge Kopervik IL 4.03
2.81 3.55 3.87 3.90 4.03 3.99
3 50 Ina Solbøe Haugesund Idrettslag Friidrett 3.97
3.97 4.03 3.80 3.77 3.87 3.65
4 33 Edda Iveland Haugesund Idrettslag Friidrett 3.94
– 3.89 3.94 – 3.53 3.92
5 64 Kitija Bakutova Haugesund Idrettslag Friidrett 3.67
– 3.43 – 3.48 3.67 3.64
6 141 Elin B. Smith Haugesund Idrettslag Friidrett 3.48
3.45 3.48 – – 3.46 –
7 53 Isabel Ott Haugesund Idrettslag Friidrett 2.91
2.91 2.75 – 2.70 – 2.74

J-15 200 m

1 70 Marte Norheim Haugesund Idrettslag Friidrett 28.34
J-15 60 m

1 66 Margrete Jørgensen Baustad Haugesund Idrettslag Friidrett 8.52
70 Marte Norheim Haugesund Idrettslag Friidrett DNS

J-15 600 m

1 66 Margrete Jørgensen Baustad Haugesund Idrettslag Friidrett 1.48.77

J-15 Høyde

46 Hanne Jacobsen Skistad Haugesund Idrettslag Friidrett 1.35
1.30 1.35 x–
o o o
J-16 600 m

1 36 Elina Røvang Haugesund Idrettslag Friidrett 1.53.09
J-16 Kule (3,0kg)

9 Linn Tea H Sortland Bremnes IL DNS

J-18/19 200 m (0)

146 Ingrid Verpe Haugesund Idrettslag Friidrett DNS
Menn Senior 200 m

1 108 Imran Mahmood Sandnes IL 25.11

MS 3000 m

1 84 Stian Vestbø Haugesund Idrettslag Friidrett 8.52.64
2 77 Ole Mikal Tørsdal Haugesund Idrettslag Friidrett 9.13.08
3 29 Arne Andreas Døske Haugesund Idrettslag Friidrett 9.54.56
MS 60 m

1 109 Rein Åsmund Torsvik Sandnes IL 7.33
2 108 Imran Mahmood Sandnes IL 7.83

MS Høyde

1 109 Rein Åsmund Torsvik Sandnes IL 1.65
1.50 1.55 1.60 1.65 1.71
xo o o o xxx
Menn Veteran 200 m

1 121 Oddvar Hårde Stord IL (Allianseidrettslag) 27.15

MV 60 m

121 Oddvar Hårde Stord IL (Allianseidrettslag) NR
15 Vidar Sæverud Bremnes IL NR
3 Dagfinn Lodden Bremnes IL NR
MV Kule

1 7 Helge Martin Kvarven Bremnes IL 11.71
11.42 10.90 – 10.88 11.56 11.71
2 121 Oddvar Hårde Stord IL (Allianseidrettslag) 11.49
11.09 11.34 – – – 11.49